Dzięki aplikacji nie umknie Wam data i godzina ważnego wydarzenia, z łatwością odnajdziecie drogę do obiektów Szlaku Piastowskiego oraz sprawdzicie godziny ich dostępności i ceny biletów.

Eksponaty:
Wszystkie obiekty Szlaku Piastowskiego są doskonale opisane wraz z godzinami dostępności i danymi kontaktowymi. Dzięki współpracy aplikacji z Google Maps szybko i wygodnie dojedziecie do celu przy pomocy nawigacji GPS.

Wystawy:
Obiekty Szlaku Piastowskiego zostały zgrupowane w trasy oraz w warstwy tematyczne. Korzystając z tej formy grupowania obiektów, możecie z łatwością wybrać tematykę, która Was najbardziej interesuje

Plany:
Wszystkie trasy i warstwy tematyczne są zaznaczone na mapie, również umożliwiającej dotarcie do nich przy pomocy GPS.

Aktualności:
Aplikacja nie jest statyczna. Każdorazowe jej uruchomienie powoduje aktualizację danych, również aktualności ze Szlaku. Bądź na bieżąco!

Kalendarz:
Najważniejsze wydarzenia organizowane na Szlaku Piastowskim zaznaczone są w kalendarium. Jednym kliknięciem możecie te wydarzenia przełożyć do waszego kalendarza Gmail i ustawić sobie odpowiednie przypomnienie żeby ich nie ominąć:)

Aplikacja jest dostępna w każdym sklepie internetowym za 0 zł!
Działa obecnie w systemie operacyjnym Android.

Wykonawca aplikacji:
[ms_button style=”normal” link=”http://www.qrtag.mobi/” size=”medium” shape=”full-rounded” shadow=”no” block=”no” target=”_self” gradient=”no” color=”#dd0000″ text_color=”#ffffff” icon=”fa-user” icon_animation_type=”” border_width=”2″ class=”” id=””]QR TAG[/ms_button] [ms_button style=”normal” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.qrtag.szlakpiastowski” size=”medium” shape=”full-rounded” shadow=”no” block=”no” target=”_self” gradient=”no” color=”#dd0000″ text_color=”#ffffff” icon=”fa-download” icon_animation_type=”” border_width=”2″ class=”” id=””]Pobierz aplikację[/ms_button]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *